Obozy

l-orionogo.png

OBÓZ RPG in ENGLISH z BT ORION

RPG-in-English-koniec-1.jpg

Biuro Turystyki Orion od niemal 20 lat organizuje obozy RPG dla młodzieży w pięknej Kotlinie Kłodzkiej. Tell Me i Orion połączyły siły, aby dać Wam wyjątkową ofertę: zabawa + nauka w formie letniego obozu. Podstawą obozu RPG in English będzie cykl ośmiu 4-godzinnych anglojęzycznych zajęć w świecie RPG. Storytellerzy Tell Me przeniosą uczniów w świat fascynującej opowieści. Uczestnicy poszerzą zakres słownictwa i zdobędą pewność siebie w komunikacji w języku obcym – a przy okazji przeżyją epickie przygody! W programie przewidziane są też wycieczki, gry terenowe, prelekcje,warsztaty, nauka łucznictwa i fechtunku, ogniska, konkursy, turnieje, fantastyczne warsztaty kulinarne oraz larp na terenie XVII-wiecznej twierdzy w Srebrnej Górze. Wszystko przyprawione solidną dawką języka angielskiego.

RPG in English – Obóz w Zieleńcu

Cena: 1799 zł* 

Terminy: 7 lipca do 19 lipca 2018

Zakwaterowanie: O.W. Mieszko w Zieleńcu

Wiek uczestników: 13-20 lat

* (+ koszt dojazdu, w przypadku Warszawy jest to 190 zł)

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ! Do końca marca zniżka za szybką rezerwację -50 zł!

formularz rekrutacyjny

Przykładowy dzień Obozowicza

Dzień I:

Dzień II:

Dzień III:

Co czeka Cię oprócz RPG in English:

Łucznictwo

Niemal w każdej grze fabularnej mamy do czynienia z łucznikami – czy to drużynowe sokole oko, czy bezwzględna gwardia śmiertelnego wroga, zawsze przewinie się kilka celnych strzał. Warto więc poznać tajemnice, kryjące się za tą szlachetną dyscypliną.

LARP na terenie obozu

LARP to sposób na rozegranie przygody „na żywo” – w scenerii odpowiadającej realiom świata gry, często z użyciem stylizowanych kostiumów i dekoracji. Tereny otaczające nasz ośrodek wydają się być stworzone do tego rodzaju rozrywki – z czego skrzętnie skorzystamy i postaramy się jak co roku czymś Was zaskoczyć.

Fechtunek

Błyskotliwe cięcia i zastawy z mistrzostwem wykonywane przez Waszych bohaterów na ścieżkach i bezdrożach światów RPG to nie to samo, co prawdziwa szermierka. Możecie zdobyć o niej pojęcie w walce otulinowcami, spreparowaną, miękką bronią, którą nie da się zrobić nikomu krzywdy.

LARP w srebrnogórskiej twierdzy

Podczas obozu nie może zabraknąć także rozgrywki na terenie XVIII wiecznej twierdzy w Srebrnej Górze, największej górskiej twierdzy w Europie. Rozległy podwórzec i tajemnicze lochy widziały już dziesiątki historii – skomplikowane intrygi dworskie, zmagania magicznych ras w światach fantasy, horrory w klimatach science-fiction,  tajemne baśnie... Kolejną stworzymy razem.

JUGGER - Postapokaliptyczny sport 

Jugger, inspirowany kultowym filmem postapokaliptycznym „Krew bohaterów”, umożliwia wykorzystanie umiejętności szermierczych, szybkości i sprytu.

Fantastyczne warsztaty kulinarne

Kto z nas nie chciałby upiec własnych lembasów lub spróbować smakołyków, które skusiły Edmunda Pevensie do zdradzenia własnej rodziny? Zaskoczymy obozowiczów przepisami na coś fantastycznego – w obu znaczeniach!

Wycieczki

Warto czasem oderwać się od kostek, map i figurek, dlatego wybierzemy się na pieszą wycieczkę do malowniczego miasteczka Duszniki Zdrój. Chętnym umożliwimy zwiedzenie Muzeum Papiernictwa oraz wzięcie udziału w warsztatach tworzenia papieru czerpanego.

Ognisko

To nieodłączna część każdego obozu – czas na poznawanie nowych ludzi, rozmowy, wymianę wrażeń i snucie rozmaitych historii.

Rozgrywki „Magic: the Gathering”

Zapraszamy do gry w najstarszą i najpopularniejszą fantastyczną karciankę. Nie zapomnijcie swoich talii!

Battlownia

Na Battlowni czekać na Was będą stoły gotowe do rozegrania bitwy. Jeśli macie swoje armie, weźcie je ze sobą – znajdzie się czas i miejsce, żeby sprawdzić się z innymi na polu walki.

Games Room

Dixit, SmallWorlds, Osadnicy z Catanu, Pandemic, Bang!, Szogun... Wymieniać można by długo, bo do wykorzystania mamy kilkadziesiąt gier o różnej dynamice i stopniu trudności.

Projekcje

Kino pozwala nadać kształt niesamowitym pomysłom – jest pełne obrazów i scen, pozwalających lepiej wyobrazić sobie rzeczy dziejące się na sesji. To również skarbnica inspiracji: wciągających fabuł, malowniczych bohaterów i miejsc, trików i zwrotów akcji. Można z niej czerpać bez końca!

… i wiele innych atrakcji!

Wypełnij formularz. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą.

formularz rekrutacyjny

 

© Tell Me. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk