Kurs Online Adult

Na czym polega kurs RPG in English?

Kurs RPG in ENGLISH przypomina zabawę w gry fabularne typu Dungeons & Dragons.  
Uczeń tworzy bohatera i kontroluje jego działania. Nauczyciel pokazuje uczniom grafiki, mapy i rekwizyty związane z historią i tłumaczy im (dopasowym do ich poziomu angielskim) w jakiej sytuacji znaleźli się bohaterowie. Uczniowie muszą (po angielsku) opisać działania podejmowane przez postacie. Ćwiczenia gramatyczne, leksykalne i pisemne również są częścią stworzonej fabuły. 

Przed rozpoczęciem analizujemy zainteresowania naszych uczniów. Jeśli w danej grupie wszyscy będą zainteresowani np. Gwiezdnymi Wojnami, nasi uczniowie będą mieli okazję walczyć mieczami świetlnymi. Każdy kurs jest inny. Nie wiadomo jak przebiegnie fabuła. Nie wiadomo jak się skończy. Żadne inne zajęcia językowe nie dają uczniom takiego poczucia sprawczości. 

Uczestnictwo w grze wpływa na komunikacyjną pewność siebie i płynność mówienia. Motywacja narracyjna ("co będzie dalej?!?") sprawia, że uczniowie zapominają o swoim języku ojczystym i spontanicznie tworzą strategie komunikacyjne w jedynym języku, w którym mogą rozwiązywać problemy bohaterów. 

RPG in English to prawdziwa symulacja językowa. Uczeń zanurza się w anglojęzycznym świecie gry, dopasowanym do jego zainteresowań i osobowości.

Więcej o programie w zakładce METODA

 INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE 

Jak mogę się zapisać?

1. Należy wypełnić formularz rekrutacyjny poniżej (zaznaczając "Kurs dla dorosłych - online").

2. Uczeń odbędzie rozmowę telefoniczną z naszym metodykiem. Celem rozmowy jest sprawdzenie poziomu. 

3. Zaproponujemy Państwu udział w lekcji próbnej w grupie na odpowiednim poziomie. Lekcja próbna odbywa się on-line (nawet przy kursie stacjonarnym) i trwa 60 minut. 

4. Po lekcji próbnej deklarują Państwo chęć udziału i dokonują płatności za kurs.

 

_baner - zapisz się - dorośli.jpg

 

Co jest potrzebne aby uczestniczyć w kursie online?

 

Co o RPG in English mówią uczniowie? 

© Tell Me. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk