Kursy

Co nas wyróżnia?

Nacisk na mówienie.

W naszych kursach, zarówno tradycyjnych, jak i wykorzystujących gry RPG (Role-Playing Games) stawiamy na umiejętność ustnego porozumiewania się w języku obcym. Uczniowie Tell Me uczą się autentycznej komunikacji. dostępne kursy

Metodyka RPG.

Ponad dziesięć lat pracy nad wykorzystywaniem gier RPG w edukacji zaowocował opracowaniem Role-Play English. Jest to metoda, która plasuje się pomiędzy grami RPG a tradycyjnym nauczaniem języka angielskiego. poznaj naszą metodę

Opinie uczniów

Zawsze lubiłam RPG od dłuższego czasu szukałam sposobu na przełamanie bariery językowej. Te zajęcia były więc czymś wprost idealnym. Teraz czuję się pewniej kiedy mówię w obcym języku. - Agnieszka Obarska, fotograf.
Nigdy nie myślałem o tych lekcjach jako o nauce, zawsze tyle było śmiechu i zabawy. Polecam każdemu, kto nudził się w szkole! - Michał Idkowski, informatyk.
Bardzo ciekawa tematyka, dużo zabawy. Te lekcje to prawdziwa terapia śmiechem dla całego biura. - Ewa Kazanowska, członek zarządu firmy budowlanej.
Jestem uczniem od 3 lat i świetnie się tam bawię oraz integruję z innymi. Można być sobą i nic cię nie ogranicza. Każdy nauczyciel jest przyjacielski i można spokojnie porozmawiać przed, lub po zajęciach na jakikolwiek temat. A sama technika nauczania jest po prostu genialna. - Piotr Góral, uczeń gimnazjum.

Klienci


raiffeisen.pngsiemens.pngmadeinterior.pngsoflab.pngstart.pngbednarska.pngrasz.pngbptechem.pngdierre.pngbr.pngus.png
  • Raszyńska 22, 02-026 Warszawa
  • 793 383 130
  • info@tellme.edu.pl
© Tell Me. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk